Welcome, Guest. Please login or register. Виртуална Кръчма бира
News:

Home Help Tags Login Register
piqnki.com

Musicshop-Bg.com - БГ музика от 50-те години до днес!
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: СЕКС на различни езици  (Read 1395 times)
Bash_Vinar
Guest
« on: September 04, 2010, 11:22:22 PM »

СЕКС си е дума, която е важна.

Ето как се пише секс на различни езици:

性交, 性行為 - китайски

Quan hệ t?nh dục  - виетнамски

Persetubuhan - индонезийски

Pohlavn? styk, sexu?ln? styk - чешки

Samleje - датски

Συνουσία - гръцки

Geschlechtsverkehr - немски

relaci?n sexual - испански

Yhdynt?, coitus - финландски

Коїтус - украински

Cinsel ilişki, sevişme, seks - турски

Pagtatalik - филипински (тагалок)

성교 - корейски

性行為, せいこうい - японски

k?z?s?l?s, nemi aktus  - унгарски

rapport sexuel  - френски

Секс - сръбски

samlag - шведски

Половой акт, секс - руски

Stosunek seksualny  - полски

Amoro - есперанто

Penetrazione sessuale - италиански

Sno?aj, spolni odnos - хърватски

Секс - македонски

Actul sexual, Act sexual - румънски

Samleie - норвежки

ato sexual, rela??o sexual - португалски

VaiaVelde
KRY4MA
Кръчмар

Kry4ma карма: +41/-1

Animal.Instinct.

View Profile
« Reply #1 on: September 05, 2010, 08:55:26 PM »

На италиански "секс" само е - Sesso, а това, което си написал ти се превежда "сексуално проникване".

Хората нямат две сърца - едно за хората и едно за животните. Те или имат, или нямат!
Bash_Vinar
Guest
« Reply #2 on: September 05, 2010, 11:04:17 PM »

Именно, де. Ставаше дума за секса като чукане, като ебане, като ебан, като ебня  Grin, като праскане, като онождане, като съвкупление, като чифтосване, като пенетрация на члена във влагалището, като плющене, като коитус, като полов акт, като изчукване, като факане, като шибане, като шибинг, като факинг, като...не знам дали ми е беден речникът, но повече думи не се сещам за "таковане"  Grin
Bash_Vinar
Guest
« Reply #3 on: November 27, 2010, 04:07:55 PM »

О, да. Но съм забравил да я спомена. "Клеца" се римува с "Меца", та съм чувал разни стихотворения от рода на "Баба меца еди-какво си клеца"... Предполагам, че думата е с балкано-латински корен, но не съм сигурен...
VaiaVelde
KRY4MA
Кръчмар

Kry4ma карма: +41/-1

Animal.Instinct.

View Profile
« Reply #4 on: November 30, 2010, 09:00:31 PM »

Винаги са ми били ужасно вулгарни такива думи. Не мога да си представя да говоря по този начин.

Хората нямат две сърца - едно за хората и едно за животните. Те или имат, или нямат!
Bash_Vinar
Guest
« Reply #5 on: November 30, 2010, 09:19:21 PM »

С времето се променят по оттенък...Примерно преди думата КЕНЕФ си е била просто културна дума за тоалетна, но днес се приема за прост изказ на ТОАЛЕТНА/КЛОЗЕТ и пр.
 В Китай в някои райони е станало почти като частица на речта да казват "еба". Най-смешният поздрав, който съм чувал от млади китайци, помежду им, когато се засекат изненадващо на някое място е "Еба го!"  Cheesy Cheesy...Обаче сред други китайци и райони на Китай, ако така се поздрави някой може и да му налетят на пердах. Така че зависи кой какво влага в дадена дума...
 За тези думи - права си, че се приемат от повечето народ за вулгарни.
Tags:
Pages: [1]   Go Up
  Print  

Jump to:  

www.maxibg.com клипове, чалга, поп-фолк | www.kry4mi.com домът на кръчмите | ЗАПОЗНАНСТВА | Интер Реклама | Туристическа дестинация Кюстендил | www.infoobzor.net - Бъди информиран, информирай...

www.kry4ma.com - 2010 Авторските права на публикуваните материали принадлежат на техните автори. Снимките и видеоклиповете са от свободни източници в интернет. Ако някоя публикация нарушава авторските Ви права, свържете се с нас на kry4ma.admin @ dir.bg (премахнете интервалите)

сподели ме Виртуална Кръчма
Add blog to our blog directory.
Home Help Tags Login Register